Telefon : +90 (533) 457 37 43

İzmir’in ilk psikolojik danışmanlık merkezlerinden biri olarak 2006 yılında Karşıyaka’da kurulduk. Tüm ekibimizi kendi alanlarında uzman, ruh sağlığına gönül vermiş, insana değer veren profesyonellerden oluşturduk. 2006 yılından beri yüzlerce danışanımıza hizmet vermiş olmanın ve en çok tavsiye edilen merkezlerden biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Merkezimizde tüm psikologlarımız farklı alanlarda uzmanlaşmış olduğundan bizi aradığınızda herhangi bir tercihiniz yok ise sizden kısaca bilgi alarak en uygun psikoloğumuza yönlendiriyoruz. Bireysel terapi, çocuk-ergen psikolojisi, aile ve çift terapisi, cinsel terapi alanlarında çalışmaktayız. Aynı zamanda EMDR Terapisi ve WISC-IV Zeka Testi, AGTE, Stroop, CAT-TAT, MMPI gibi testler uygulayıcı yeterliliğini kazanmış olan psikologlarımızca uygulanmaktadır.

Randevu aldıktan sonra ilk seansımızı sizi tanımak, sorununuzu anlamak ve nasıl bir yol izleyebileceğimiz ile ilgili bir yol haritası çıkarmak ile tamamlıyoruz. Terapi planınızı oluşturduktan sonra ise çözüme doğru beraber ilerliyoruz.

Bir uzman seçmek ve ilk randevuyu almak zor olabilir. Sağlığınızı emanet ettiğiniz uzmanı seçerken psikoloji/psikolojik danışmanlık/psikiyatri bölümlerinden mezun olmuş olmasına, çalıştığı alanlara, aldığı eğitimlere bakarak karar vermek size yarar sağlayacaktır.

Randevu ve sorularınız için bizi 0232 323 03 03 numarasından arayabilirsiniz.

Hemen Ara
Yol Tarifi Al