Telefon : (232) 323 03 03 - 323 40 50

DİYALOG olarak yola çıkma fikrimizin temelinde günümüz iletişim ortamında bir yığın kavram karmaşasının birey ve işletmelerde yarattığı şaşkınlığı, tereddütleri gidermek ve olabildiğince sade, anlaşılır ve etkili çözüm yollarını gösterebilmek amacı var.

Her gün yeni bir isimle, yeni bir yöntemle ortaya çıkan bir yığın “uzman”, kafaların karışmasına yol açmaktadır. Konular üzerindeki peşin yargılar ve yanlış düşünceler çözüm yolu ararken bir adım ileriye gitmemize engel olmakta ve bir kaos ortamına sebebiyet vermektedir.Bu noktada dengeyi sağlamak açısından sorunları tespit etmek, izlenecek yol ve yöntemleri belirlemek ve etkili uygulamaları gündeme getirmek hayati önem taşımaktadır.

Her biri kendi konusunda uzmanlığa sahip, birçok uygulamada yer almış ekibimiz sizlere bireysel ve kurumsal alanlarda yardımcı olabilmek için DİYALOG kurmanızı bekliyor…

Küreselleşen dünyada rekabet edebilmenin yolu sürekli değişim ve gelişimden geçmektedir. Bu değişim ve gelişimin gerekliliği sadece bireysel değil aynı zamanda kurumsaldır.

DİYALOG olarak yola çıkmamızın temelinde hem bireylere, hem de kurumlara küreselleşen dünyanın getirileri ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermek bulunmaktadır.

DİYALOG’un bu çerçevede sunduğu hizmetler bireysel danışmanlıktan, kurumsal danışmanlığa, insan kaynaklarından eğitim hizmetlerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.

Vizyonumuz

Ürettiğimiz etkili çözümler, verdiğimiz kaliteli eğitim programları, doğru işe doğru elemanı yerleştirme konusunda psikolog ve psikolojik danışmanlardan oluşan uzman kadromuzun kullandığı psikoteknik yöntemler eşliğinde, izleme-değerlendirme hizmetlerimiz ve profesyonellik anlayışımızla, sektöründe önce bölgesinde sonra tüm Türkiye’de, köklü bir insan kaynakları ve eğitim hizmetleri veren bir kuruluş olmak…

Misyonumuz

İşletmeler ve bireylerin eğitim ve eğitim dışı her türlü ihtiyaçlarını bilimsel yöntemlerle tespit ederek veya daha önceden tespit edilmiş olan ihtiyaçları analiz ederek, sorunların giderilmesine yönelik etkili çözümler üretmek ve bu çözümlerle işletmeler ve bireylerin gelişimlerine pozitif katkıda bulunarak çözüm ortaklarımızı sektörlerinde en ön sıralara taşımak…Hemen Ara
Yol Tarifi Al